Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Нови кожни салонки
Нови кожни салонки
Нови кожни салонки Нови кожни салонки Нови кожни салонки Нови кожни салонки

Нови кожни салонки

700 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: нови

1
0

Сосема нови кожни салони, внатре и надвор. Не се носени, скоро купени, удобни ептен но големи ми се. Точна 37ца.

Додадено: 15.11.2019 Прегледи: 55

MajaGligorovska

71
1

Членот го следат

136

Членот ги следи

42