Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Perla Shoes нови
Perla Shoes нови
Perla Shoes нови Perla Shoes нови

Perla Shoes нови

500 МКД

Големина: 36

Бренд: perla

Град: Скопје

Материјали: штикли летни

Ознаки: perlashoes

0
0

Штиклите не се носени повеќе од 2 пати. Нови се, згрешен е бројот и така стојат бидејќи никој не ги носи.

Додадено: 19.11.2019 Прегледи: 26

IsidoraSokolova

31
0

Членот го следат

24

Членот ги следи

26