Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Namaleni cizmi
Namaleni cizmi
Namaleni cizmi Namaleni cizmi

Namaleni cizmi

550 МКД

Големина: 38

Бренд: //

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: //

8
0

Cizmi plisani do pod kolena,na debela stikla. Preubavo stojat. Namaleni za 550. Tel 070 284 665. Bez razmena

Додадено: 22.11.2019 Прегледи: 301

Simonams

3
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

12