Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi cizmi
Novi cizmi Novi cizmi

Novi cizmi

3500 МКД

Големина: 38

Бренд: adidas terrex

Град: Прилеп

Материјали: vodootporni

Ознаки: vodootporni

6
0

Goleminata na cizmite e 38,5 i se novi

Додадено: 23.11.2019 Прегледи: 663

Daniela80

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0