Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Patiki
Patiki Patiki Patiki

Patiki

1500 МКД

Големина: 37

Бренд: all star

Град: Скопје

Материјали: kozni

Ознаки: kozni, 37,5

0
0

All star converse...novi.. kozni...ednas obleceni..no mi se mali a preubavi so merak si gi kupiv... Broj 37,5. Jas gi zemam 3500 den...a gi prodavam 1500 den.

Додадено: 29.11.2019 Прегледи: 457

mare140

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0