Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кломпи Анатомски кломпи
Анатомски кломпи
Анатомски кломпи Анатомски кломпи Анатомски кломпи Анатомски кломпи Анатомски кломпи

Анатомски кломпи

1200 МКД

Бренд: dix

Град: Скопје

Материјали: ..

Ознаки: ..

3
0

Анатомски ортопедски кломпи од брендот DIX со висок квалитет и удобност🛍🛍 Нарачки во инбокс🎁

Додадено: 1.12.2019 Прегледи: 106

Ivy.cornershop

5
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

67