Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Kozni cizmi br 37.5
Kozni cizmi br 37.5
Kozni cizmi br 37.5 Kozni cizmi br 37.5 Kozni cizmi br 37.5 Kozni cizmi br 37.5

Kozni cizmi br 37.5

1100 МКД

Големина: 38

Бренд: freemood

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: feedoom

4
0

Kozni cizmi br 38 no odgovaraat za 37.5 potesen model se.Kupeni se od stranava potocno od Nateto,gi prodavam poradi pogresen broj Kontakt tel: 078/266-937

Додадено: 16.12.2019 Прегледи: 347

AnaRisteska

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0