Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми NOVI vo kutija
NOVI vo kutija
NOVI vo kutija NOVI vo kutija NOVI vo kutija NOVI vo kutija NOVI vo kutija

NOVI vo kutija

400 МКД

Големина: 40

Бренд: turkish

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: crni 40 novo chizmi

16
0

Skroz novi! Vo kutija. Broj 40 no moze i 39. Crni chizmichki, na normalna sredna shtikla, znaci stabilni se za odenje mnogu. Kupeni 16.12.2019 po cena od 799 denari. Svetat bukvalno od novo

Додадено: 16.12.2019 Прегледи: 788

ennichka

148
0

Членот го следат

156

Членот ги следи

2