Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички Graceland чизми бр.40
Graceland чизми бр.40
Graceland чизми бр.40 Graceland чизми бр.40 Graceland чизми бр.40 Graceland чизми бр.40

Graceland чизми бр.40

800 МКД

Големина: 40

Бренд: graceland

Град: Битола

Материјали: мешани

Ознаки: прекрасни

3
0

Купени од Загреб, прекрасен модел со врвки и страничен патент, лесни и многу удобни. Без размени.

Додадено: 23.12.2019 Прегледи: 127

Atlantida

183
0

Членот го следат

189

Членот ги следи

20