Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизми Biana
Чизми Biana Чизми Biana Чизми Biana

Чизми Biana

1500 МКД

Бренд: biana

Град: Велес

Материјали: кожа

Ознаки: //

6
0

Кратки чизми на Biana, број 37. Носени многу кратко, во одлична состојба.

Додадено: 25.12.2019 Прегледи: 833

pachka

23
0

Членот го следат

27

Членот ги следи

21