Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Водоотпорни чевли
Водоотпорни чевли
Водоотпорни чевли Водоотпорни чевли Водоотпорни чевли Водоотпорни чевли Водоотпорни чевли

Водоотпорни чевли

1800 МКД

Големина: 39

Бренд: sympatex

Град: Битола

Материјали: sympatex vodootporni

Ознаки: sympatex

1
0

Не се носени никогаш бидејќи ми се големи. Водоотпорни зимски чевли, величина 39.

Додадено: 7.1.2020 Прегледи: 191

Елиза445

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0