Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Словенски квалитет
Словенски квалитет
Словенски квалитет Словенски квалитет Словенски квалитет Словенски квалитет

Словенски квалитет

500 МКД

Големина: 38

Бренд: cat walk

Град: Штип

Материјали: со циркони

Ознаки: нови

8
0

Нови чизми. Донесени од Словенија. Добар квалитет. Цената е фиксна

Додадено: 15.1.2020 Прегледи: 761

Jovancheva

3
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

3