Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Cevli kozni Mango
Cevli kozni Mango
Cevli kozni Mango Cevli kozni Mango Cevli kozni Mango Cevli kozni Mango Cevli kozni Mango

Cevli kozni Mango

1500 МКД

Големина: 36

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: mango

3
0

Novi cevli kozni, mango. Broj 36. Mene mi se mali. Kupeni 5.000 denari.

Додадено: 20.1.2020 Прегледи: 164

Smileandsmile

6
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

1