Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Зимски чизми
Зимски чизми
Зимски чизми Зимски чизми Зимски чизми

Зимски чизми

450 МКД

Големина: 38

Бренд: мат стар

Град: Скопје

Материјали: крзно еко-кожа

Ознаки: снег зимски топли

6
0

Малку носени зимски, топли чизми. Бројот е 38, но поради крзното одговара на 37-37.5. Испробани се во снег - не пропуштаат, иако немаат декларација

Додадено: 21.1.2020 Прегледи: 247

VButik

50
0

Членот го следат

78

Членот ги следи

18