Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
PRADA Cizmi
PRADA Cizmi  PRADA Cizmi

PRADA Cizmi

8000 МКД

Големина: 40

Бренд: prada

Град: Скопје

Материјали: prevrtena koza

Ознаки: prada

3
0

Cizmite se skoro novi i kupeni 750 evra no ke gi dadam za simbolicna cena po dogovor.

Додадено: 27.1.2020 Прегледи: 323

Josipam

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0