Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички Темно зелени кожни чизми од Zara
Темно зелени кожни чизми од Zara
Темно зелени кожни чизми од Zara Темно зелени кожни чизми од Zara Темно зелени кожни чизми од Zara Темно зелени кожни чизми од Zara Темно зелени кожни чизми од Zara

Темно зелени кожни чизми од Zara

1500 МКД

Големина: 37

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: зелени

1
0

Кожни получизми од Zara, не се многу носени.

Додадено: 31.1.2020 Прегледи: 246

Aleksandra1984

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0