Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нови
Нови Нови

Нови

300 МКД

Големина: 40

Град: Гостивар

Материјали: гума

Ознаки: патики

0
0

Нови скроз 39/40 во зависност од стапалото, може договор околку цената

Додадено: 3.2.2020 Прегледи: 60

gabriela04

14
1

Членот го следат

9

Членот ги следи

21