Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Victor Chevignon 40
Victor Chevignon 40
Victor Chevignon 40 Victor Chevignon 40 Victor Chevignon 40

Victor Chevignon 40

1800 МКД

Големина: 40

Бренд: made in italy

Град: Кочани

Материјали: koza

Ознаки: koza

1
0

Preubavi novi ne noseni cizmi kupeni od Victor Chevignon,plateni 12000 .Vredat mnogu,tesni mi se zatoa gi prodavam. Odgovara i na 40/41 za 39 golemi ke se!

Додадено: 7.2.2020 Прегледи: 100

Shopaholick

15
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

0