Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Машки Скроз нови патики со етикета
Скроз нови патики со етикета
Скроз нови патики со етикета Скроз нови патики со етикета Скроз нови патики со етикета

Скроз нови патики со етикета

1000 МКД

Големина: 41

Град: Скопје

Материјали: патики

Ознаки: машки

0
0

Патиките се скроз нови, не се од литите копии на converse туку се стварно по цврсти и квалитетни. Купени 1299.

Додадено: 12.2.2020 Прегледи: 81

IsidoraSokolova

34
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

27