Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Proletni cizmicki
Proletni cizmicki Proletni cizmicki Proletni cizmicki Proletni cizmicki

Proletni cizmicki

800 МКД

Големина: 38

Бренд: biana shoes

Град: Кочани

Материјали: obrnata koza

Ознаки: x xxx

1
0

Proleni-letni cizmicki na Biana shoes 38 broj noseni bukvalno ednas. Kupeni 3200 den i se maximalno zacuvani skoro kako novi. Cenata ne e fixna

Додадено: 15.2.2020 Прегледи: 36

Vaska1992

5
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

9