Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
KOZNI CIZMI
KOZNI CIZMI KOZNI CIZMI

KOZNI CIZMI

1200 МКД

Големина: 38

Бренд: xxx

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: koza

1
0

KOZNI CIZMI. BOJATA E IZMEGJU CRNA I KAFENA. ZA SEKAKVA PRILIKA. NOSENI NEKOLKU PATI. PONUDETE CENA.

Додадено: 15.2.2020 Прегледи: 79

katekate5

29
0

Членот го следат

70

Членот ги следи

17