Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Novi BATA kozni
Novi BATA kozni
Novi BATA kozni

Novi BATA kozni

1100 МКД

Големина: 41

Бренд: bata

Град: Скопје

Материјали: novi

Ознаки: bata

1
0

Novi Bata cizmicki. Vistinska koza. Mene mi se mali, zatoa gi prodavam.

Додадено: 29.2.2020 Прегледи: 427

Sweetheart

5
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

3