Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Италијански чизми од чиста кожа
Италијански чизми од чиста кожа
Италијански чизми од чиста кожа Италијански чизми од чиста кожа Италијански чизми од чиста кожа Италијански чизми од чиста кожа Италијански чизми од чиста кожа

Италијански чизми од чиста кожа

2000 МКД

Големина: 37

Бренд: x

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: visoki kozni cizmi

3
0

Италијански чизми од чиста кожа, со гумен ѓон, удобни и стабилни. Облечени еднаш.

Додадено: 5.3.2020 Прегледи: 323

martint95

10
0

Членот го следат

42

Членот ги следи

0