Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики 🎀nike patiki🎀🔽2000⬇️
🎀nike patiki🎀🔽2000⬇️
🎀nike patiki🎀🔽2000⬇️ 🎀nike patiki🎀🔽2000⬇️ 🎀nike patiki🎀🔽2000⬇️ 🎀nike patiki🎀🔽2000⬇️

🎀nike patiki🎀🔽2000⬇️

2400 МКД

Големина: 40

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: crni gold nike paticinja rose

4
0

🎀Original Nike patiki crni so rose gold, patikite se preudobni i moderni. Obleceni se dali 3 pati, gi prodavam bidejki nikogas ne dojdoa na red i dzabe stojat mozebi nekoja od vas ke si gi iznanosi.🎀

Додадено: 7.3.2020 Прегледи: 192

andreaandrea16

8
2

Членот го следат

10

Членот ги следи

3