Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
NOVI
NOVI NOVI NOVI

NOVI

5000 МКД

Големина: 39

Бренд: guess

Град: Велес

Материјали: koza

Ознаки: guess

2
0

38/39 NOVI voopsto ne noseni, gi prodavam poradi toa sto mi se mali. Kupeni se 200€

Додадено: 8.3.2020 Прегледи: 331

arijana99

6
1

Членот го следат

8

Членот ги следи

14