Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики ADIDAS-NOVI ORIGINAL⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣ DEN
ADIDAS-NOVI ORIGINAL⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣ DEN
ADIDAS-NOVI ORIGINAL⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣ DEN ADIDAS-NOVI ORIGINAL⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣ DEN ADIDAS-NOVI ORIGINAL⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣ DEN ADIDAS-NOVI ORIGINAL⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣ DEN ADIDAS-NOVI ORIGINAL⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣ DEN

ADIDAS-NOVI ORIGINAL⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣ DEN

1700 МКД

Големина: 44

Бренд: adidas

Град: Тетово

Материјали: koza guma

Ознаки: adidas original novi

1
0

NOVI, NEOTPAKUVANI VO KUTIJA , PATIKI BREND : ADIDAS BROJ : 44 CENA : KUPENI : 4️⃣5️⃣9️⃣0️⃣DEN SO POPUST CENA : 2️⃣0️⃣0️⃣0️⃣DEN DOPOLNITELEN POPUST :⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣DEN

Додадено: 26.3.2020 Прегледи: 35

SLOBODAN-DIZAJN

30
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

18