Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики ADIDAS-NOVI ORIGINAL⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣ DEN
ADIDAS-NOVI ORIGINAL⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣ DEN
ADIDAS-NOVI ORIGINAL⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣ DEN ADIDAS-NOVI ORIGINAL⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣ DEN ADIDAS-NOVI ORIGINAL⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣ DEN ADIDAS-NOVI ORIGINAL⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣ DEN ADIDAS-NOVI ORIGINAL⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣ DEN

ADIDAS-NOVI ORIGINAL⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣ DEN

1700 МКД

Големина: 43

Бренд: adidas

Град: Тетово

Материјали: koza guma

Ознаки: adidas original novi

1
0

NOVI, ORIGINALNI VO KUTIJA , PREKRASNI PATIKI BREND : ADIDAS ORIGINAL BROJ : 4️⃣3️⃣ CENA : 4960 den ⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣ den

Додадено: 26.3.2020 Прегледи: 29

SLOBODAN-DIZAJN

30
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

18