Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики ADIDAS-NOVI ORIGINAL ⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣DEN
ADIDAS-NOVI ORIGINAL ⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣DEN
ADIDAS-NOVI ORIGINAL ⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣DEN ADIDAS-NOVI ORIGINAL ⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣DEN ADIDAS-NOVI ORIGINAL ⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣DEN ADIDAS-NOVI ORIGINAL ⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣DEN ADIDAS-NOVI ORIGINAL ⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣DEN

ADIDAS-NOVI ORIGINAL ⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣DEN

1700 МКД

Големина: 43

Бренд: adidas

Град: Тетово

Материјали: koza guma

Ознаки: adidas original novi

1
0

NOVI, ORIGINAL VO KUTIJA ,PREKRASNI PATIKI BREND : ADIDAS ORIGINAL BROJ : 4️⃣3️⃣ CENA : 4960 DEN ⤵️⤵️⤵️ 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣ DEN

Додадено: 26.3.2020 Прегледи: 26

SLOBODAN-DIZAJN

30
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

18