Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики ADIDAS- NOVI ORIGINAL ⤵️⤵️⤵️ 1️⃣1️⃣0️⃣0️⃣ DEN
ADIDAS- NOVI ORIGINAL ⤵️⤵️⤵️ 1️⃣1️⃣0️⃣0️⃣ DEN
ADIDAS- NOVI ORIGINAL ⤵️⤵️⤵️ 1️⃣1️⃣0️⃣0️⃣ DEN ADIDAS- NOVI ORIGINAL ⤵️⤵️⤵️ 1️⃣1️⃣0️⃣0️⃣ DEN ADIDAS- NOVI ORIGINAL ⤵️⤵️⤵️ 1️⃣1️⃣0️⃣0️⃣ DEN ADIDAS- NOVI ORIGINAL ⤵️⤵️⤵️ 1️⃣1️⃣0️⃣0️⃣ DEN ADIDAS- NOVI ORIGINAL ⤵️⤵️⤵️ 1️⃣1️⃣0️⃣0️⃣ DEN

ADIDAS- NOVI ORIGINAL ⤵️⤵️⤵️ 1️⃣1️⃣0️⃣0️⃣ DEN

1100 МКД

Големина: 38

Бренд: adidas

Град: Тетово

Материјали: koza platno

Ознаки: adidas original novi

2
0

NOVI, ORIGINAL VO KUTIJA , PREKRASNI PATIKI BREND : ADIDAS ORIGINAL BROJ : 3️⃣8️⃣ CENA : 5980 DEN ⤵️⤵️⤵️ 1️⃣1️⃣0️⃣0️⃣ DEN

Додадено: 26.3.2020 Прегледи: 71

SLOBODAN-DIZAJN

30
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

18