Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Konduri
Konduri Konduri

Konduri

1100 МКД

Големина: 37

Бренд: belle donne

Град: Скопје

Материјали: kozni

Ознаки: kozni, 37

2
0

Kozni konduri, novi ednas obleceni. Kupeni od Polini. Cena 1100 den.

Додадено: 27.4.2020 Прегледи: 205

mare140

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0