Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички GEOX затворени чевли
GEOX затворени чевли
GEOX затворени чевли GEOX затворени чевли GEOX затворени чевли GEOX затворени чевли GEOX затворени чевли

GEOX затворени чевли

1900 МКД

Големина: 38

Бренд: geox

Град: Скопје

Материјали: ххх

Ознаки: geox cizmicki zatvoreni cevli

8
0

GEOX затворени чевли на потпетица, специфични и модерни. Во одлична состојба, носени многу малку.

Додадено: 27.4.2020 Прегледи: 430

martint95

13
0

Членот го следат

61

Членот ги следи

0