Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли MANAS класични лак потпетици
MANAS класични лак потпетици
MANAS класични лак потпетици MANAS класични лак потпетици MANAS класични лак потпетици MANAS класични лак потпетици

MANAS класични лак потпетици

1550 МКД

Големина: 38

Бренд: manas

Град: Скопје

Материјали: ххх

Ознаки: manas cevli potpetici

Додадено: 27.4.2020

Прегледи: 147

3
0

MANAS класични црни лак потпетици. Со одличен пад, кожени и удобни. Во одлична состојба.

martint95

14
0

Членот го следат

69

Членот ги следи

0