Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Чевли Кожени BALTARINI нови кожени чевли
BALTARINI нови кожени чевли
BALTARINI нови кожени чевли BALTARINI нови кожени чевли BALTARINI нови кожени чевли BALTARINI нови кожени чевли BALTARINI нови кожени чевли

BALTARINI нови кожени чевли

1750 МКД

Големина: 38

Бренд: baltarini

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: vrvki baltarini kozeni stikli

Додадено: 27.4.2020

Прегледи: 304

2

BALTARINI сосема нови и неносени затворени чевли. Чиста кожа, со врвки, загасито маслинесто-кафена нијанса. Модерни и удобни.

martint95

14
0

Членот го следат

70

Членот ги следи

0