Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bershka novi
Bershka novi Bershka novi Bershka novi

Bershka novi

900 МКД

Големина: 40

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: //

8
0

Bershka skroz novi patiki na visoka guma no lesni za odenje. Ne se noseni nitu ednas, velicina 37

Додадено: 3.5.2020 Прегледи: 410

Izabela01

72
0

Членот го следат

26

Членот ги следи

16