Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли намалени НОВИ Перла салонки
намалени НОВИ Перла салонки
намалени НОВИ Перла салонки намалени НОВИ Перла салонки намалени НОВИ Перла салонки намалени НОВИ Перла салонки

намалени НОВИ Перла салонки

500 МКД

Големина: 38

Бренд: перла

Град: Кочани

Материјали: ..

Ознаки: ..

5
0

Перла сребрени штикли, носени само еднаш на свадба многу кратко време носени од дома до хотелот и таму ги соблеков купени се 1350, ги продавам за најминимална цена бидејќи не верувам дека ќе ги носам мене лично ми се високи, а се прекрасни ии буквално новии.. 💗🌸💗

Додадено: 4.5.2020 Прегледи: 210

Blady12

8
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0