Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nike
Nike Nike Nike Nike Nike

Nike

1500 МКД

Големина: 38

Бренд: nike

Град: Кочани

Материјали: ...

Ознаки: ...

3
0

Patikite se kako novi, bez mana. Krem boja, so skriena polna peta. Br 38, odgovaraat za 37-38

Додадено: 4.5.2020 Прегледи: 143

wreckingball

64
0

Членот го следат

98

Членот ги следи

10