Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cevli
Cevli

Cevli

600 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: xxxx

7
0

Novi cevli ne noseni. Kupeno se 650 +130 POSTARINA. JAS GI DAVAM ZA 600 DENARI.

Додадено: 10.5.2020 Прегледи: 314

BIBUSKA

7
1

Членот го следат

12

Членот ги следи

20