Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Bershka shtikli
Bershka shtikli
Bershka shtikli Bershka shtikli

Bershka shtikli

400 МКД

Големина: 39

Бренд: bershka

Град: Крива Паланка

Материјали: plish

Ознаки: stikli

7
0

Shtikli kako novi, gi zemav od clenka no za zhal mali mi se ,brojceto e 39 no odgovaraat na 38 :) Nemaat nikakva maana :)

Додадено: 12.5.2020 Прегледи: 221

Dragana44

29
1

Членот го следат

26

Членот ги следи

143