Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Бела салонка
Бела салонка
Бела салонка Бела салонка Бела салонка Бела салонка

Бела салонка

500 МКД

Големина: 39

Бренд: ...

Град: Скопје

Материјали: ....

Ознаки: bela salonka

Додадено: 21.5.2020

Прегледи: 151

2
0

Преубава бела салонка, 11 см штикла, број 39. Облечени само еднаш. Цена 500 ден

Steffaniii

60
0

Членот го следат

58

Членот ги следи

0