Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Stikli
Stikli Stikli Stikli Stikli

Stikli

600 МКД

Големина: 39

Град: Скопје

Материјали: ne znam

Ознаки: sveceni stikli

2
0

Crno-zlatni stikli, noseni samo nekolku pati..

Додадено: 23.5.2020 Прегледи: 24

Aleks92

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0