Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Biana kozhni shtikli
Biana kozhni shtikli
Biana kozhni shtikli Biana kozhni shtikli Biana kozhni shtikli Biana kozhni shtikli

Biana kozhni shtikli

700 МКД

Град: Битола

Материјали: **

Ознаки: **

1
0

Сандалки кожни купени од Biana. Носени се еднаш, така што не се оштетени, не се искривени. Многу се згодни затоа што имаат мала платформа од 2цм која му дава стабилност во одењето. Висината на штиклата е 12 цм. Се закопчуват со ремче. Број 39 Без размени

Додадено: 23.5.2020 Прегледи: 28

btmaja12345

41
0

Членот го следат

37

Членот ги следи

3