Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Сандали
Сандали Сандали Сандали

Сандали

500 МКД

Големина: 38

Бренд: х

Град: Велес

Материјали: велур

Ознаки: розеви

2
0

Прекрасни розеви сандалки со отворена пета и екрасна панделка позади. Ниски се и удобни. Носени се дали 5 пати.

Додадено: 1.6.2020 Прегледи: 132

pachka

21
0

Членот го следат

27

Членот ги следи

19