Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Балетанки Benetton Кожни балетанки
Benetton Кожни балетанки
Benetton Кожни балетанки Benetton Кожни балетанки

Benetton Кожни балетанки

1000 МКД

Големина: 38

Бренд: benetton

Град: Скопје

Материјали: 100 % кожа

Ознаки: хх

4
0

Балетанки Benetton : Величина 38 Состојба : одлична состојба (користени 2-3 пати) Состав : 100 % кожа Цена : 1,000,00

Додадено: 7.6.2020 Прегледи: 203

Gjurgja

2
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

0