Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Convers
Convers Convers Convers Convers Convers

Convers

2500 МКД

Големина: 37

Бренд: convers

Град: Кавадарци

Материјали: platno

Ознаки: crveni

1
0

NE SE OSTETENI. Noseni se dva pati, se prodavat poradi gresna brojka, a vo prodavnica nemase pogolemo za zamena. Kupeni se 4500 se prodavaat za 2500 Super cena

Додадено: 13.6.2020 Прегледи: 133

Annnaaa

4
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

0