Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Чевли од Бершка 38
Чевли од Бершка 38
Чевли од Бершка 38

Чевли од Бершка 38

500 МКД

Големина: 38

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: bershka

0
0

Црни штикли од Бершка со син врв, носени само еднаш.

Додадено: 14.6.2020 Прегледи: 121

DraganaKarovska

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0