Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Novi Original ADIDAS br 39
Novi Original ADIDAS br 39
Novi Original ADIDAS br 39 Novi Original ADIDAS br 39 Novi Original ADIDAS br 39 Novi Original ADIDAS br 39 Novi Original ADIDAS br 39

Novi Original ADIDAS br 39

1500 МКД

Големина: 39

Бренд: adidas

Град: Кавадарци

Материјали: ...

Ознаки: adidas patiki

1
0

Novi ( nikogas ne se noseni) Adidas preubavi patiiki original imam isti rozovi samo nike i zatoa ovie gi prodavam kupeni 3690 den Goleminata e 39 i 1/3 odgovara na 39

Додадено: 30.6.2020 Прегледи: 83

Danchemakeup

162
1

Членот го следат

76

Членот ги следи

49