Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Baletanki
Baletanki

Baletanki

349 МКД

Големина: 40

Бренд: od anglija kupeni

Град: Битола

Материјали: otprwvrtena koza

Ознаки: utnat broj

2
0

Samo ni doma ponoseni 1 cas so nadez de ka ke pustat 40 br a kuoeni se za 41 :)

Додадено: 6.7.2020 Прегледи: 89

bibita

3
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

2