Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Машки Машки патики
Машки патики
Машки патики Машки патики Машки патики

Машки патики

5500 МКД

Големина: 44

Бренд: tommy hilfinger

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: машки хилфингер кожа патики нови

1
0

Продавам НОВИ Tommy Hilfinger патики донесени од Швајцарија, број 44, не се ни облечени (згрешен број).

Додадено: 6.7.2020 Прегледи: 132

GordanaSK

4
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

5