Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Stikli
Stikli Stikli

Stikli

399 МКД

Големина: 39

Бренд: bershka

Град: Крива Паланка

Материјали: plis

Ознаки: stikli

1
0

Preubavi stikli, kupeni od sajtov nemaat nikakva osteta znacii NOVI. Odgovaarat povekje na 38 br.

Додадено: 8.7.2020 Прегледи: 72

Dragana44

30
1

Членот го следат

29

Членот ги следи

144