Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Штикли нови
Штикли нови
Штикли нови Штикли нови Штикли нови Штикли нови

Штикли нови

400 МКД

Големина: 37

Град: Штип

Материјали: превртена кожа

Ознаки: крем штикли

5
0

Крем превртена кожа штикли, нови, уште мирисаат на кожа, буквално еднаш обуени за свадба, меѓутоа на мене ми се високи и не можам да ги носам, висина на штиклата е 10см, во оригиналната кутија, со нив гратис флекици

Додадено: 8.7.2020 Прегледи: 219

Dzoi89

9
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

5